Za využívanie online účtu sme zákazníkov odmenili darčekmi v hodnote 250 000 €

Lukas M.

Pred dvomi rokmi prišlo ZSE s inováciou v podobe online účtu. Neustále v ňom pribúdajú nové funkcionality, ktoré doteraz využíva už viac ako 200 000 zákazníkov.

Komunikujte online a získajte darček

Je to jednoduché, stačí si vytvoriť online účet na www.zse.sk, aktivovať si elektronickú faktúru, nastaviť si inkaso alebo platbu bankovým prevodom a účet na zasielanie preplatkov. Následne si môžete vybrať skvelý darček, napríklad ESET Mobile Security, kupón na nákup v kníhkupectve Martinus alebo poukážka do Dr.Max.
Zákazníkov, ktorí sa rozhodli využívať online účet, sme doteraz odmenili online darčekmi v hodnote viac ako 250 000 €. Snažíme sa zákazníkov motivovať, aby s nami komunikovali online. Nemusia nikam chodiť ani volať a všetko si vybavia rýchlo a jednoducho z pohodlia svojho domova alebo z práce. Zákaznícke požiadavky zadané v online účte sa spracúvajú plne automaticky a kvôli bezpečnosti sú všetky aktívne operácie overované cez SMS kód,“ hovorí Daniel Klúčovský, produktový manažér pre online služby v ZSE.

Ušetrite vďaka analýze spotreby

Ak chcete optimalizovať spotrebu v domácnosti a ušetriť, vyskúšajte užitočnú pomôcku – analýzu spotreby elektriny, ktorá je súčasťou online účtu ZSE.
Analýza spotreby zákazníkovi graficky zobrazí spotrebu, vďaka čomu získa lepšiu predstavu o tom, na čo spotrebuje v domácnosti najviac elektriny. Výsledkom analýzy spotreby je aj podiel spotreby jednotlivých spotrebičov na celkových ročných platbách za elektrinu. Pre zákazníka je však najpodstatnejšie vyčíslenie predpokladanej ročnej úspory a odporúčania vyplývajúce  z analýzy spotreby. V niektorých prípadoch môžu zákazníci ušetriť aj desiatky eur ročne,“ dopĺňa Daniel Klúčovský zo ZSE.

Plaťte za elektrinu, kedy vám to vyhovuje

Ak vám nevyhovuje deň splatnosti mesačných záloh za elektrinu alebo plyn, môžete si ho pohodlne zmeniť v rámci vášho online účtu ZSE.
„Zákazník si môže nastaviť deň splatnosti aj výšku mesačných záloh, ktoré môže uhrádzať priamo v online účte cez platobné brány. Zároveň má možnosť zmeniť si kontaktné údaje, spôsob platby, zadávať online žiadosti alebo si aktivovať služby,“ dopĺňa Daniel Klúčovský, produktový manažér pre online služby v ZSE.

Upozornenie na platbu priamo do e-mailu

Nevýhodou papierovej faktúry je, že sa môže ľahko stratiť. Ak si aktivujete elektronickú faktúru v online účte ZSE, faktúry vám budú chodiť priamo do e-mailu. V online účte budete mať archív faktúr za posledných 6 rokov, môžete si ich kedykoľvek dohľadať a priamo z e-mailu sa viete prekliknúť rovno na online platbu. Ušetríte tak nielen čas, ale aj životné prostredie, pričom elektronická faktúra vám poslúži aj ako plnohodnotný daňový doklad.

Nezmeškajte už žiadnu z našich zelených noviniek

*povinné

Už ste čítali?

Barborská cesta skrýva banské poklady

Barborská cesta, najdlhšia náučno-poznávacia trasa na Slovensku, je dlhá takmer 190 km a spája banské pamiatky a zaujímavostí na strednom Slovensku. Spája mestá a lokality, ktoré...

Ako šetriť energiu s mobilom v ruke?

Spoznajte užitočné tipy, ako šetriť batériu na telefóne a tým pádom ušetriť aj na energiách.

Bývalá banícka dedina Špania dolina láka turistov

Len 7 km od Banskej Bystrice sa nachádza krásna dedina s horskou scenériou. Medzi najznámejšie historické banské lokality na Slovensku nepochybne patrí Banská Štiavnica, či...

Nový Renault Kangoo Van E-Tech 100% elektrický

Renault je priekopníkom elektromobility a je jednotkou na trhu úžitkových elektromobilov v Európe už od roku 2011. Elektrické Kangoo od svojho uvedenia na trh na...

Na výlet s elektromobilom. Koľko to stojí a koľko strávite nabíjaním?

Podľa štúdie portálu Uswitch máme na Slovensku siedme najnižšie ceny na verejných nabíjacích staniciach. Zároveň sme na popredných miestach v počte nabíjacích staníc v pomere k počtu elektromobilov.

Policajti dostanú okrem plug-in hybridov aj elektromobily

Ministerstvo vnútra uzavrelo zmluvy s automobilovými dodávateľmi Kia, Todos, Eurent a Škoda Auto. Vozový park polície sa doplní o 752 nízkoemisných áut. Prvé vozidlá by mali byť dodané...

Najkrajšie výhľady v Poloninách si vychutnáte z chodníka Gazdoráň

Pri návšteve Polonín nevynechajte návštevu novootvoreného turistického chodníka Gazdoráň. Očarí Vás krásnymi výhľadmi nielen na okolité kopce, ale aj vodnú nádrž Starina.

Poloniny lákajú sprístupneným areálom Grófskych chyžiek

Chystáte sa na výlet do Polonín? Navštívte sprístupnený areál Grófskych chyžiek pri Novej Sedlici. Vďaka reforme národných parkov už bude slúžiť ľuďom na oddych, rekreáciu...

Ako ľudia si volíme smer našej budúcnosti. Je na čase, aby sme do nej začali správnymi rozhodnutiami investovať

Vďaka svojmu projektu Vedátor a Vedátorskému podcastu si ako popularizátor teoretickej fyziky získal mnoho fanúšikov. Okrem Fakulty Matematiky fyziky a informatiky na Univerzite Komenského pôsobí aj na...