Inteligentná sprchová hlavica dokáže ušetriť až 70% vody

inteligentná sprchovacia hlavica

Štýlová  a inteligentná sprchová hlavica využíva špeciálnu technológiu, ktorá umožňuje rozprašovať vodu do miliónov kvapiek čím sa pri sprchovaní ušetrí až 70% bežnej spotreby vody.

Ako obmedziť spotrebu vody?

Sprchovanie či kúpanie je pre mnohých z nás každodennou záležitosťou. Spotreba vody je ale jednou z najvyšších položiek za energie v domácnosti. V rámci riešení pre smart domácnosť už existuje aj na našom trhu mnoho možností ako obmedziť plytvanie vody, šetriť prírodu a zároveň vlastné financie. Spoločnosť Nebia ponúka zaujímavý produkt, ktorý nielen šetrí vodu, ale zároveň poskytne úplne nový zážitok zo sprchovania. Ich inteligentná sprchová hlavica totiž poskytne pocit sviežosti a zároveň dostatočnej hydratácie vďaka tomu, že sa pri sprchovaní dostane do kontaktu s pokožkou oveľa väčšie množstvo vody než pri bežnom sprchovaní.

inteligentná sprchovacia hlavica inteligentná sprchovacia hlavica

Inteligentná sprchová hlavica s unikátnou technológiou

Inteligentná sprchová hlavica od Nebia totiž využíva špeciálnu technológiu H2MICRO™, ktorú spoločnosť vyvíjala päť rokov. Vďaka nej je pretekajúca voda rozprášená do milióna malých kvapôčiek, ktoré sú schopné pokryť až o desať krát viac priestoru než bežná sprcha. Táto hlavica má štýlový dizajn, ale jej najväčšou výhodou je práve úspora vody. Priemerný Američan napríklad spotrebuje pri sprchovaní až 7,5 litra vody za minútu pričom hlavica od Nebia zníži spotrebu až na 2,8 litra za minútu. Nielenže sa vďaka nej šetrí životné prostredie, ale Nebia tvrdí, že investícia do takejto hlavice sa vráti už za dva roky.

Je inteligentná sprchová hlavica dostupná aj pre Vás?

Nebia začala pôvodne prostredníctvom crowfundingovej kampane, kde sa jej podarilo vyzbierať viac než 3 milióny dolárov. Podľa hodnotení užívateľov, ktorí ju už vyskúšali, poskytuje úplne nový zážitok zo sprchovania. Táto inteligentná sprchová hlavica je zatiaľ navrhnutá pre americký typ inštalácie, ale kompatibilitu je možné overiť prostredníctvom zaslania fotografie či typu potrubia. Nebia má možnosť zasielania do mnohých európskych krajín vrátane Slovenska a s distribúciou plánuje začať v polovici tohto roka. Jej cena je 399 dolárov (asi 378 eur).

 


Ovládajte svoju domácnosť cez smartfón už aj na Slovensku vďaka ZSE


Zdroj:

https://www.nebia.com

Zdieľajte:   Facebooktwittermail