Gloria je štýlová a prekvapivo výkonná elektrická motorka

elektrická motorka

Elektrická motorka Gloria je skutočne štýlový dopravný prostriedok, ktorý však zároveň ponúkne slušný výkon.

Dizajnová elektrická motorka

Francúzsko je známe svojou štýlovou módou, ale v súvislosti s motocyklami sa veľmi nepreslávilo. Francúzska spoločnosť Jambon-Beurre Motorcycle to však teraz plánuje zmeniť, resp. skombinovať. Malá start-upová spoločnosť totiž začala vyrábať elektrické motorky so zaujímavým a prispôsobiteľným dizajnom. Okrem krásneho a štýlového výzoru ich posledný model, elektrická motorka s názvom Gloria, poskytne pomerne pôsobivý výkon. S ňou sa spoločnosť vybrala odvážnym smerom a model je určený najmä pre nový typ zákazníkov. Pri navrhovaní najnovšieho modelu sa preto obzreli späť, aby dokázali identifikovať novú zákaznícku základňu.

elektrická motorka

Elektrická motorka pre nový typ zákazníkov

Vízia Jambon-Beurre Motorcycle pre elektrické motorky je rovnako inovatívna ako ich obchodný plán. Jeden z partnerov, Benjamin Cochard, pre magazín The Vintagent popísal, ako sa im podarilo objaviť fakt, že majú v skutočnosti úspech s unikátnym typom klientely. „Uvedomili sme si, že náš štýl a komunikácia oslovila ľudí, ktorí nie sú bežnou cieľovou skupinou. 60% zákazníkov tvoria ženy v mestskom prostredí, ktoré predtým motorku nikdy nevlastnili. Ich značka sa teda rozhodla prekonať model trhu s motocyklami v podobe, akej fungoval posledných tridsať rokov. Základným konceptom je preto elektrická motorka, ktorá sa dá plne prispôsobiť požiadavkám zákazníka prostredníctvom online vizualizácie a dodávkou priamo domov.

elektrická motorka

elektrická motorka

Výkonná elektrická motorka

Elektrická motorka Gloria je podľa výrobcu ideálna do veľkomiest a ich okolia. Jazda na nej je jednoduchá, podobne ako na skútri. S kategóriou 125 cc je navrhnutá tak, že na jej jazdu stačí bežné vodičské oprávnenie. Akcelerácia sa však približuje modelom 300 cc. Gloria poskytne 100 km dojazd a maximálnu rýchlosť 120 km/h. Zároveň je podľa Jambon-Beurre Motorcycle prvým digitálnym hráčom v motocyklovej histórii. Záujemcovi sa stačí pripojiť online, navrhnúť si unikátny dizajn svojej motorky a už len čakať na jej doručenie priamo domov. Ak zákazník nie je spokojný alebo si len jednoducho želá zmenu, opäť si online vytvorí modifikáciu a systém automaticky vytvorí schôdzku v servise, v rámci ktorej motorku prispôsobia novým požiadavkám. Výrobca momentálne stále zhromažďuje financie na dokončenie vývoj a začiatok produkcie. Prvé modely by sa mali začať predávať v roku 2020.

Zdroj:

https://www.jambon-beurre-motorcycle.com

https://thevintagent.com

Zdieľajte:   Facebooktwittermail