Smart home žehlenie: žehlička, generátor pary a žehliaci stôl tvoria spolupracujúci systém

žehlička

Neradi žehlíte? Tak si túto domácu prácu aspoň zjednodušte a zrýchlite!  Kompaktný žehliaci systém Miele Fashion Master B3847 uľahčuje i zefektívňuje želenie, nakoľko žehlička, generátor pary a žehliaci stôl sú integrované v jednom zariadení, ktoré ponúka šetrnú a zároveň vysoko účinnú starostlivosť o všetky druhy textílií. Vďaka tomu  budete na perfektne vyžehlenú bielizeň potrebovať podstatne menej energie a času.

Žehlička, ktorá ochráni vašu bielizeň

Žehliaca plocha žehličky Fashion Master má patentovanú voštinovú štruktúru. Para sa tak rovnomerne a rýchlo distribuuje malými kanálikmi medzi voštinami po celej ploche a umožňuje šetrné, ľahké a zároveň účinné žehlenie. Pri žehlení citlivých látok, textílií s potlačou a nášivkami alebo tmavých odevov oceníte odnímateľný nadstavec s nepriľnavým efektom. Jeho teflónová vrstva chráni tmavé látky pred vznikom lesklých miest.

žehličkaPara ako od profesionála

So systémom Fashion Master vždy dosiahnete profesionálne výsledky. Vďaka tlaku dosahujúcemu hodnotu až do 4 barov  a konštantnému výkonu naparovania s intenzitou 100g/min, prenikne suchá para aj cez najhrubšie materiály alebo  niekoľko vrstiev súčasne, čo oceníte napríklad pri žehlení posteľnej bielizne.  Jednoducho odnímateľný zásobník na vodu má objem 1,25 litra, čo vystačí približne na jednu hodinu. Ak je prázdny, upozorní vás na to LCD displej.  Zavesené textílie, ako sú šaty, saká či závesy jednoducho vyžehlíte a osviežite pomocou kefového nadstavca Steamer. V porovnaní so žehličkou má len polovičnú hmotnosť, no dokáže vygenerovať rovnaký tlak aj množstvo pary. Používať ho môžete, aj keď je Fashion Master zložený.

 

 

Mohlo by vás zaujímať:

Ako ušetriť pri domácom žehlení

Ako znížiť spotrebu elektriny v domácnosti – 2. časť

Komfort pri práci

Manipulácia so systémom Fashion Master je úplne jednoduchá – vďaka patentovanému 1-2-Lift systému stačí na jeho rozloženie uvoľniť poistku a zariadenie sa samovoľne rozloží do vodorovnej polohy. Integrované plynové piesty umožňujú nastaviť žehliacu dosku  do komfortnej pracovnej výšky v rozsahu 83 až 102 cm. Žehliaci stôl s rozmermi 120×40 cm ponúka dostatok miesta aj pre veľké kusy oblečenia. Ventilátor umiestnený vo vnútri má funkcie odsávania a nafukovania, ktoré sa starajú o optimálne využitie pary. Funkcia odsávania umožňuje rovnomerné prenikanie pary bielizňou a znižuje eliminuje vytváranie kondenzovanej vody. Zároveň je textil na stolíku fixovaný a nekĺže. Na vyhladenie jemných materiálov, ako napríklad kašmírových svetrov, je ideálna funkcia nafúknutia vzduchu. Ventilátor vytvorí medzi žehliacim stolíkom a oblečením vzduchový vankúš, vďaka čomu získajú tkaniny svoj tvar a zabráni sa pretláčaniu švov. Zóna Comfort na špici stolíka je usporiadaná tak, aby ste mohli vyžehliť predný diel blúzky alebo košele bez toho, aby ste museli preložiť ramenné časti.

Zdroj: www.miele.sk

 

Zdieľajte:   Facebooktwittermail