Práčky a sušičky môžete ovládať smartfónom už aj u nás

práčky

Nemecký výrobca Miele uviedol na jeseň do svojho sortimentu nové modely práčok. Práčky sú vybavené komfortným dotykovým displejom M Touch, jedinečným automatickým dávkovaním TwinDos, systémom PowerWash 2.0 a funkciou SingleWash pre úsporné pranie veľmi malého množstva bielizne. Maximálne naplnenie práčky je však až 9 kg.

Novinky predstavila spoločnosť aj v strednom rade svojich sušičiek. Vybavené sú ovládacím panelom ComfortSensor s dotykovým displejom a funkciou FragranceDos2. Tá umožňuje flexibilne meniť dve vône. Programová ponuka je rozšírená o program Posteľná bielizeň, ktorý je optimalizovaný na veľké kusy bielizne.

Všetky prístroje majú zabudovaný komunikačný modul s funkciou WiFiConn@ct. Vďaka nemu je možné nové práčky a sušičky Miele ovládať prostredníctvom aplikácie Miele@mobile na diaľku napr. smartfónom.

M Touch

Inovatívny dotykový displej M Touch robí nastavenie vhodného pracieho programu ešte jednoduchším než doteraz. Väčšinu funkcií je možné vybrať jedným dotykom prsta.

Dokonalú viditeľnosť zabezpečuje displej s bielym textom, resp. symbolmi na čiernom pozadí. Grafika je prehľadná a po zadaní požiadavky sa na displeji zobrazia dodatočné informácie o programe.

TwinDos

Dvojfázový systém TwinDos zabezpečuje automatické dávkovanie tekutých pracích prostriedkov z dvoch kartuší. Potrebné množstvo dávkuje podľa hmotnosti a druhu bielizne a pridáva ich v optimálnom čase. V porovnaní s manuálnym dávkovaním ušetríte až 30 % pracích prostriedkov a zároveň dosiahnete perfektné výsledky. Farby vášho oblečenia zostanú sýte a biela bude ešte žiarivejšia. Automatické dávkovanie je praktické, úsporné a efektívne.

WiFiConn@ct

Fanúšikovia moderných technológií určite ocenia ovládanie práčky prostredníctvom mobilnej aplikácie Miele@mobile. Vďaka programu WiFiConn@ct môže používateľ kedykoľvek počas dňa smartfónom alebo tabletom naplánovať začiatok prania, skontrolovať aktuálny stav programu, dokonca overiť, či má ešte dostatok pracieho prostriedku. 

Overené stálice

Práčky Miele majú už overené funkcie. Príkladom je systém Power Wash, vďaka ktorému dosahujú až o 40 % vyššiu úsporu vody a energie, než spotrebiče radu A+++. Inteligentná analytika množstva bielizne vyhodnotí naplnenie bubna a na pranie použije primerané množstvo vody a energie.

Funkcia Single Wash je špeciálne navrhnutá pre pranie minimálneho množstva bielizne – dokonca aj jedného kusa oblečenia, ktoré operie efektívne a za polovičný čas.

Práčky Miele W1 sú však pripravené aj na opačnú situáciu. Do bubna sa vojde až 9 kilogramov bielizne, vďaka čomu vyhovujú aj najnáročnejším používateľom a početnejším domácnostiam.

práčky

Novinky v rade sušičiek T1

Sušičky T1 od Miele šetria čas, bielizeň i prírodu. Bubon s voštinovou štruktúrou zaručí šetrné vysušenie bielizne a vďaka programu SteamFinish budete mať menej žehlenia. Patentovaný systém Perfect Dry zmeria tvrdosť vody a prispôsobí jej sušenie. Dotykový displej ComfortSensor zabezpečí jednoduché ovládanie sušičky. Po novom ju budete môcť zapnúť aj na diaľku, a to vďaka funkcii WiFiConn@ct.

Technológia EcoDry zaručuje trvale nízku spotrebu energie sušičkami Miele. Jedinečná kombinácia filtračného systému a bezúdržbového výmenníka tepla zase zabraňuje usadzovaniu nečistôt, ktoré by mohli spôsobiť znižovanie výkonu. Bubon má obsah 1 až 9 kilogramov a nový program Posteľná bielizeň umožní rovnomerné vysušenie aj veľkých textílií.

V Miele si potrpia na detaily a do svojich sušičiek navrhli patentované flakóny FragranceDos. Vďaka novinke FragranceDos² máte možnosť vybrať si hneď z dvoch svojich obľúbených vôní, ktoré sú ľahko vymeniteľné. Vône do sušičiek Miele vyrábajú v rodinnom podniku v južnom Francúzsku, ktorý sa venuje výrobe vôní už od roku 1871. S patentovaným postupom sa tamojší parfuméri starajú o udržanie cenných vonných esencií. Výsledkom je príjemne svieža a prírodne voňajúca bielizeň, a to až na 4 týždne.

Viac informácií na www.miele.sk.

Zdieľajte:   Facebooktwittermail