Často varíte? Zišiel by sa odsávač pár s úsporným motorom

odsávač pár digestor

Odsávač pár Miele Pearl je poháňaný úsporným eko-motorom s neuveriteľnou úsporou energie oproti bežným digestorom. Navyšej je veľmi tichý a dokáže komunikovať s varnou doskou, ktorá mu určuje „pracovné tempo“.

Odsávač pár nemusí byť len funkčným pomocníkom, ktorý zbaví domácnosť neželaných pachov, vznikajúcich počas prípravy jedla.  Novinka spoločnosti Miele so šikmým dizajnom a štýlovým ambientným osvetlením sa stane neprehliadnuteľným dizajnovým prvkom každej kuchyne.

Odsávač pár s eko-motorom

Model Miele Pearl zároveň predstavuje absolútnu technologickú špičku vo svojej kategórii a jeho ECO motor spolu s úsporným LED osvetlením ho radia medzi odsávače s vysokou energetickou účinnosťou. Minimálna hlučnosť neruší ani počas jeho plnej prevádzky.

Až o 70% úspornejší

Odsávač pár Miele Pearl má zošikmený kryt so šírkou 90 cm. Jeho ECO motor je mimoriadne výkonný a v porovnaní s bežnými motormi až o 70% úspornejší. V kombinácii s LED osvetlením sa vďaka tomu tento spotrebič zaraďuje do kategórie A+.

odsávač pár digestor

 

LED lišta umiestnená po celom obvode vytvára v kombinácii s bielym rámom a skleneným krytom fascinujúce ambientné osvetlenie pripomínajúce povrch perál. Odsávač sa tak po zapnutí stane optickým centrom miestnosti. Bezpečnostné sklo je zaoblené,  takže pohyb pri varnej doske je bezpečnejší a pohodlnejší aj pre vysokých ľudí. Odsávač pár Pearl je zároveň výnimočne tichý. Ventilátor, komín a telo prístroja majú špeciálne tesniace podložky a starajú sa o efektívnu zvukovú izoláciu. Ani pri najvyššom výkone tak prístroj nevyrušuje.

Odsávač komunikuje so svojou varnou doskou

V prípade, že používate niektorú z 30 typov varných dosiek Miele, môžete využívať aj inteligentnú automatickú funkciu Con@ctivity 2.0. Varná doska pomocou bezdrôtového pripojenia automaticky reguluje výkon  odsávača počas varenia  a zabezpečuje tak príjemnú klímu v miestnosti. Odsávač je zároveň možné ovládať aj diaľkovým ovládačom.

Inštalácia je vhodná pre každý typ miestnosti, záleží len na zákazníkovi, či preferuje priame odsávanie vzduchu, alebo cirkuláciu, pri ktorej nie je potrebný komín. Vďaka povrchovej vrstve vnútorného priestoru CleanCover a filtrom vhodným do umývačky riadu, je údržba všetkých odsávačov Miele mimoriadne jednoduchá.

 

Mohlo by vás tiež zaujímať:

Odsávač pár: energetický štítok

Inteligentné kuchynské spotrebiče (1/2)

Inteligentné kuchynské spotrebiče (2/2)

Zdroj:

www.miele.sk

 

www.miele.sk

 

Zdieľajte:   Facebooktwittermail