Automatická pračka, ktorá sama dávkuje prací prostriedok

automatická pračka

Pri ručnom dávkovaní je takmer nemožné dosiahnuť ideálny pomer prípravku a množstva bielizne. Ak má vo vašej domácnosti pribudnúť nová automatická pračka, zvoľte radšej model, ktorý sa sám postará aj o vhodné dávkovanie. Vaša bielizeň tak bude dokonale čistá a vy môžete ušetriť.

O výsledkoch prania rozhoduje okrem iného aj výber a správne použitie pracieho prostriedku. Chytrá automatická práčka vám môže ušetriť až 30 % pracieho prostriedku.

Automatická práčka – automatické dávkovanie

Druh textilu, množstvo bielizne aj stupeň jej znečistenia – to všetko je potrebné zohľadniť pri správnom dávkovaní pracieho prostriedku. Vybrané modely pračiek Miele W1 to urobia za vás.  Ich automatický dvojfázový dávkovací systém TwinDos dávkuje potrebné množstvo prostriedku v optimálnom časovom okamihu, takže vaša automatická práčka sa postará o maximálnu efektívnosť.

Účinné látky obsiahnuté v zložke UltraPhase 1 uvoľňujú  povrchové nečistoty a odstraňujú škvrny, napr. olej a tuk, proteíny a škroby. Ak je vaša bielizeň znečistená od kávy, čaju,  ovocného džúsu alebo červeného vína, zložka UltraPhase 2 pridá do procesu prania aj špeciálne bielidlo, ktoré nie je súčasťou žiadneho iného bežne dostupného tekutého pracieho prostriedku.  Vďaka tomu bude vaše oblečenie vždy dôkladne vyprané, farby sýte a biela žiarivá.

Príliš veľké množstvo pracieho prostriedku zaťažuje životné prostredie aj rodinný rozpočet. Podľa výsledkov testovania  renomovaného nemeckého inštitútu Öko-Institut e.V. je možné používaním systému Miele TwinDos dosiahnuť až 30 % úsporu pracieho prostriedku. Vynikajúca účinnosť prania bola potvrdená aj vo vzťahu k odstraňovaniu škvŕn, stupňu belosti či ochrany proti zašednutiu. Dôvodom je, že bežné tekuté pracie prostriedky neobsahujú bielidlo potrebné na odstraňovanie odolných nečistôt, pretože by ho ostatné zložky zničili. V systéme TwinDos je však bielidlo umiestnené v samostatnej kartuši a do procesu prania sa pridáva až po odstránení bežných nečistôt a škvŕn.

automatická práčka

Rok prania zdarma

Vaša nová automatická práčka sa postará aj o to, aby ste prací prostriedok nemuseli kupovať. Ak si v období do 31. 8. 2017 zakúpite práčku z radu Miele W1 alebo práčku so sušičkou Miele WT1 so systémom TwinDos, získate pracie prostriedky Miele na celý rok zdarma. Všetky modely sú zároveň vybavené aj priečinkom na bežný prací prostriedok.

Viac informácii o akcii na www.miele.sk.

 

 

Zdieľajte:   Facebooktwittermail