Aj vreckový vysávač je vhodný pre alergikov. Stačí vybrať správne príslušenstvo

vysávač

Ak preferujete vreckový vysávač, mali by ste myslieť na ich správne používanie a hlavne príslušenstvo, vďaka ktorému sú ideálnou voľbou aj pre rodiny s alergikmi.

S príchodom nového školského roka sa rodina a domácnosť dostávajú naspäť do normálu. Škola, krúžky a množstvo voľnočasových aktivít znamenajú zvýšený pohyb členov rodiny v byte či dome. Keď sa k tomu pridajú domáci miláčikovia a vrtochy jesenného počasia, výskyt špiny v domácnosti sa oproti letu zvýši mnohonásobne. Užitočným pomocníkom sú vysávače od prémiovej značky Miele.

Konečne môžete voľne dýchať

Vysávače Miele ponúkajú unikátny filtračný systém Miele AirClean, pozostávajúci z originálneho vrecka na prach Miele, motorového filtra a vzduchového filtra AirClean, ktoré sa spoločne postarajú o maximálnu mieru hygieny. Zaťaženie vzduchu v miestnosti jemným prachom sa výrazne zníži. Vďaka spolupôsobeniu všetkých komponentov garantuje filtráciu viac ako 99,9 % jemného prachu.

Vysávač používa vrecka udržujúce maximum prachu

Obyčajné vrecká do vysávačov sa používať neoplatí. Miele má vo svojej ponuke kvalitné vrecká HyClean 3D Efficiency, ktoré zachytávajú 99,9 % všetkých jemných prachových čiastočiek. Čistá výmena je zabezpečená vďaka princípu zámku a kľúča, teda automatického uzatvorenia vrecka. 3D technológia zase umožní dlhodobé využívania jedného vrecka.

Filter HEPA AirClean pre alergikov

Podľa Svetovej zdravotníckej organizácie (WHO) sú alergie štvrté najčastejšie sa vyskytujúce ochorenie. Preto je dôležité mať skutočne čistú a zdravú domácnosť a minimalizovať v nej počet alergénov. S tým vám pomôže značka Miele, ktorá ponúka k vreckovým vysávačom  aj filter HEPA AirClean – ten filtruje aj jemný prach a alergény. Je ideálny pre domácnosti s deťmi i dospelými trpiacimi týmto ochorením. Cez filter HEPA AirClean bude vyfukovaný vzduch dokonca čistejší ako normálny vzduch v miestnosti. Filter navyše obsahuje technológiu Timestrip®, ktorá vám sama ukáže, kedy je potrebné vymeniť filter za nový. Indikátor pomáha kontrolovať optimálnu funkčnosť vášho filtra. Ten je potrebné vymeniť raz ročne. Navyše, Miele má vo svojej ponuke aj filtre, ktoré redukujú pachy a sú tak ideálne pre majiteľov domácich zvierat a pre fajčiarov.

Balenie vreciek a HEPA filter zdarma

V Miele máte teraz možnosť zakúpiť si podlahový vysávač spolu s limitovanou edíciou XL balení vreciek Allergy za výhodnú cenu. V rámci balenia získate zdarma HEPA filter a navyše aj 5-ročnú záruku na Váš nový vysávač.

 Viac informácii sa dozviete na webe www.miele.sk.

Zdieľajte:   Facebooktwittermail