Aj chladnička môže v rodine zlepšiť komunikáciu

chladnička

Chladnička je spotrebič, pri ktorom záleží nie len na tichosti chodu, výkone a úspornosti, ale tiež na dizajne. Vývojarí sa však pohrali ešte s jednou vlastnosťou, ktorá môže byť v kuchyni a rodinnom živote užitočná i zábavná. Je to možnosť písania odkazov a ich zdieľanie :)

Jar je obdobie, kedy nás baví svoje domovy zveľaďovať a skrášľovať pred letnou sezónou. Investovať sa oplatí do spotrebičov s najlepšou energetickou úsporou A+++, ktorých bohatú ponuku má vo svojom portfóliu prémiová značka Miele.

Chladnička, po ktorej môžete maľovať a kresliť

Pre milovníkov dizajnu a dobrých nápadov sú v ponuke štýlové chladničky KFN 29233 D bb v exkluzívnej edícii Blackboard. Ide o chladničku, ktorej čelné dvierka sú vytvorené z matného skla. Tie slúžia ako tabuľa, dá sa na ne maľovať, písať a kresliť, a to buď bežnou alebo tekutou kriedou. Chladnička tak môže slúžiť ako komunikačný prostriedok, plocha na hranie pre deti či ako priestor na vaše umelecké počiny. Urobte z chladničky dizajnový pútač pohľadov a dajte zbohom magnetkám s odkazmi. V ponuke Miele nájdete aj iné druhy chladiacich spotrebičov z edície Blackboard.

chladnicka

Nielen dizajn, ale aj užitočné funkcie

Okrem nápaditého prevedenia ponúka chladnička aj množstvo užitočných funkcií. Vo vnútri spotrebiča je bezúdržbové a energeticky úsporné LED osvetlenie s dlhou životnosťou. Priestranná zásuvka s nastaviteľnou vlhkosťou vzduchu DailyFresh sa postará o extra čerstvosť ovocia a zeleniny. Viac komfortu a miesta ponúka XL vnútorný priestor, vďaka ktorému môžete do chladničky uložiť aj plechy na pečenie. Užívateľov azda najviac poteší funkcia NoFrost, čo znamená, že mraziacu časť nemusíte nikdy rozmrazovať. Pri cirkulačnom chladení sa studený suchý vzduch rozdeľuje rovnomerne, preto sa vo vnútri netvorí žiadny ľad. Vďaka tomu sa mrazené potraviny nepokryjú vrstvou ľadu a zásuvky sa budú dať vždy pohodlne otvoriť.

Komunikácia zlepšuje medziľudské vzťahy

Chladnička s tabuľovým povrchom podporuje kreativitu, dodáva domovu tú správnu rodinnú atmosféru, podnecuje k napísaniu milých odkazov, a tým pádom zlepšovaniu vzťahov medzi členmi domácnosti. Veď koho by nepotešili zaľúbené odkazy a vyznania od vašej polovičky? Zapisovať si môžete aj chýbajúce potraviny a veci do domácnosti, ktoré sa vám minuli. Chladničku si odfotíte a môžete ísť spokojne nakupovať.

chladnička

Viac informácii nájdete na miele.sk.

 

 

 

 

Zdieľajte:   Facebooktwittermail