3 dôvody, prečo sa vám oplatí kúpiť klimatizáciu v zime

Možno vám to na prvý pohľad nedáva žiaden zmysel, ale tu sú dôvody, prečo sa klimatizáciu oplatí kúpiť práve mimo letnej sezóny.

Výhodnejšia cena

Nielen v prípade oblečenia či elektroniky, ale aj v prípade klimatizácie platí, že sa oplatí využiť posezónne zľavy a ďalšie výhody k tomu. „Každý zákazník od nás teraz získa zľavu až 100 € na všetky klimatizácie. V ponuke máme špičkové japonské klimatizácie značky Daikin. Pre zákazníkov sme pripravili aj službu ZSE Klima Bezstarosti, v rámci ktorej získajú klimatizáciu s dopravou a montážou len za 35  € mesačne. Iba u nás k tomu dostanú výhodnejšiu elektrinu, doživotný servis a predĺženú záruku minimálne 6 rokov. V praxi to znamená, že počas celej doby využívania služby zákazníkovi garantujeme funkčnosť klimatizácie, v prípade, že sa klimatizácia pokazí a nedá sa priamo na mieste opraviť, vymeníme kus za kus. Ďalším benefitom pre zákazníka je každoročná kontrola a čistenie klimatizácie zadarmo,“ hovorí Lukáš Lalík, vedúci produktového manažmentu v ZSE.   

Skvelý vianočný darček

Klimatizácia je rozhodne darček, ktorý ocení celá vaša rodina, partner či partnerka, alebo aj starí rodičia. Stačí si vybrať klimatizáciu z ponuky na www.zse.sk/klima a následne vás budú telefonicky kontaktovať. Potom už len uvediete, komu chcete klimatizáciu darovať a darčekový poukaz vám za krátky čas príde poštou. Klimatizáciu môžete uhradiť až budúci rok, pričom poukaz je platný až do 29. 2. 2020. Ku každej klimatizácii od ZSE navyše každý zákazník získa balík ZEON Smart Domov v hodnote 200 € zadarmo.

Inštalácia bez čakania

Ďalšou výhodou, prečo si klimatizáciu objednať v zime je, že na jej inštaláciu nebudete čakať. „Ak si zákazník od nás objedná klimatizáciu mimo sezóny, obvykle mu ju prídeme namontovať do 7 dní od zaplatenia zálohy, pričom samotná montáž trvá len niekoľko hodín. Ak sa zákazník rozhodne pre klimatizáciu až počas horúčav, pokojne sa môže stať, že si na klimatizáciu bude musieť počkať aj niekoľko týždňov, keďže montéri vtedy bývajú maximálne vyťažení,“ dodáva Lukáš Lalík zo ZSE.

Viac o výhodách ZSE Klima sa dozviete na www.zse.sk/klima

Zdieľajte:   Facebooktwittermail